Stalo sa v Auguste 2019

Pútnici z Michaloviec

Dňa 13.8.2019 zavítali do našej obce tak ako každý rok pútnici z Michaloviec vedený Arturom Cierlickim, ktorý putujú takmer 145 km z Michaloviec do Svätyne Božieho milosrdenstva v Smižanoch. Zastávku mali aj tento rok u nás v našej obci. Naši občania ich privítali s otvorenou náručou a všetkých ubytovali do svojich domovoch. Bola pripravená pre nich večera a na druhý deň aj raňajky na Ocú Ovčie. Tohtoročná púť sa niesla v znamení čistých sŕdc.

Letné kino
Na miestnom futbalovom ihrisku sa prvykrát uskutočnilo premietanie filmu takzvané letné kino. Ľudia, hlavne deti si vybrali v Facebookovom hlasovaní film Zootropolis. Takúto akciu si určite zopakujeme aj budúce leto. Výťažok z bufetu bude určený pre nákup pomôcok deťom do našej MŠ a ZŠ.
 
  
 
 
Futbal prípravka U13
Po roku účinkovania v súťažiach sa tohto roku znovu neprihlásilo futbalové družstvo dospelých, no znovu sa prihlásilo družstvo mladší žiaci prípravka U13. Tieto zápasy sa tešia vysokej popularite. Výsledky si môžte pozrieť tu. Naši chlapci sa zúčastnili aj miništranského turnaja v Hrabkove.